Frika nga të pakënaqurit, PD e publikon listën pas mesnatës

May 26, 2017 23:26

Frika nga të pakënaqurit, PD e publikon listën pas mesnatës

Publikimi i listës së kandidatëve për deputetë të PD-së pritet të lërë shumë të pakënaqur dhe të ngjallë mjaft reagime.

Kështu, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vendosur që deri kur skadon afati final, pra sonte në 12 të natës, kjo listë të mos bëhet publike.

Në këtë mënyrë, Basha i heq të drejtën të pakënaqurve të regjistrohen si kandidatë me ndonjë parti tjetër dhe e dyta, nëse do të reagojnë pas mesnate, zhurma e pakënaqësisë së tyre do të shuhet deri në mëngjes.

May 26, 2017 23:26
Komento

1 Koment

  1. fteri May 27, 06:36

    sharlatan L.Basha ,themelon Republikë e re me kandidat mesjetar eksponent të dhunës dhe krimit ,duke lënë jashtë liste përfajqësuesen e Integrimit shqiprisë në BE…M.Bregun dhe themeluesin e PD-së Eduart Selamin !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*