Frrok Çupi beson se rezultati mund të përmbyset

Redaksia Online June 24, 2013 13:29

Frrok Çupi beson se rezultati mund të përmbyset

Media qeveritare TV Klan është pushtuar nga një heshtje e thellë gjatë ditës së sotme në lidhje me rezultatet e zgjedhjeve, duke transmetuar pothuajse gjithë ditën telenovela dhe seriale.

Televizioni satelit i Klanit ndërkohë, ABC News, kishte ftuar në studio Frrok Çupin, i cili duket se është ndër të vetmit që beson se rezultati të përmbyset.

Ai tha se e djathta në kutitë në vijim, do ta përmbysë rezultatin, pasi do të marrë më shumë vota. Për këtë arsye, sipas tij, Rama doli dhe shpalli fitoren, në mënyrë që pastaj, sipas Çupit, të thotë se na vodhën.

Megjithatë, në fund ai e pranoi se e majta mund të vijë në pushtet, por sipas tij, kjo do të ishte një fatkeqësi e madhe për vendin, pasi në pushtet do të vinin komunistët.

Në fund, ai lëshoi edhe një akuzë ndaj opozitës, duke thënë se komisioneri i LSI-së në Laç u vra me qëllim pikërisht nga opozita. / TEMA

Redaksia Online June 24, 2013 13:29
Komento

27 Komente

 1. Edi June 24, 13:32

  Shkurt muhabeti thuaj Froku ka ik per l… sic e thote edhe Jozi.

  Reply to this comment
  • djemt e babes June 24, 15:11

   Froku ka hik per lesh te Jozit dhe te Nanos si iku edhe Nanua per lesh te Frokut.

   Reply to this comment
  • Tarek June 24, 15:47

   E degjova Frrokun dhe u habita. Nese Berisha eshte bere vertete egersire ndaj origjines se vet komuniste, qe i shkon per shtat shprehjes se Vacllav Havelit, Frroku, ka marre mesime komuniste te koheve moderrne nepemjet Tosit te AGONIT.
   Frroku, ka qene nga me te thekurit komuniste se komunistet me rrenje tek ndjenjat e atdhedashurise dhe me Enver Hoxhen ne zemer. Ai, kur punonte ne ekspediten e gjeologjise,ne MASHERKORE TE ZONES SE OROSHIT, per te shlyer fajin dhe te pranohej komunist, KRIJOJE NJE KEND EMULACIONI SOCIALIST QE KISHTE FOTOGRAFINE E SHOKUT ENVER SA DERA E DHOMES KU RRINTE.KJO TREGONTE ZELLIN DHE DASHURINE E TIJ PER ENVER HOXHEN. ME KETE FOTO I THONTE EDHE ISH VJERRIT TE TIJ M. DUDI,QE EDHE PSE ORIGJINA IME ESHTE NGA ATA TE BLINISHTIT QE KANE MARRE PJESE NE VRASJEN E BARDHOK BIBES NE QAFEN E VALMERIT, UNE JAM ME TY, SE TI KE QENE SEKRETAR I PARE I PARTISE SE PUNES SHQIPERISE.
   . BILES NE ARSIMTARET QE SHKONIM NE BISAKE DHE KLOS, E ADMIRONIM PER KETE PUNE TE LAVDRUESHME E PER KETE EKSPOZIM TE DASHURISE PER SHOKUN ENVER.
   HABITEM, PSE E KA FRIKE KOMUNIZMIN AI. NE KOMUNIZEM KA JETUAR SI KONT, I NJOHUR NGA VIPAT UDHEHEQES, NE MES TE TIRANES. VETEM 2 TRE VJET QENDROI I PERJASHTUAR NGA PARTIA E PUNES SE SHQIPERISE PER ABUZIM ME DIETAT QE MERRTE…SE PASTAJ ERDHI DEMOKRACIA DHE FRROKU I MORI ERE SALIUT. PASTAJ TOSIT NANES. TANI ME SIGURI DO TI QYRRAVECET EDI RAMES PER TE MOS PRISHUR AGONINE E TIJ SE S’KA ME ÇFARETA TREGOI VETEN SA BESNIK DO I QENDROI USTALLAREVE TE TE GJITHA NGJYRAVE.. MEVJEN KEQ PER MARK GJOKEN E MREKULLUESHEM QE E QUAN PROF. FRROKU…. A MUND T’I ZESHE BESE KETIJ SOJI? MARKHIQ DORE SE DO TE TE ULEN VLERAT QE KE FITUAR ME DINJITETIN TEND.

   Reply to this comment
 2. hosteni June 24, 13:34

  ky akoma se ka te qaret qe komunistet jane ne pushtet tani per momentin, ky akoma se ka kuptuar cfare dallimi ka nga demokratet edhe komunistet e veshur me masken e demokrateve,,,,,,,,yt bicimsez,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. avni June 24, 13:34

  Shyqyr qe e paskan gjetur nje frrok per koment

  Reply to this comment
 4. Amant June 24, 13:53

  Ky lloj qyqari llafollog me sa duket, perveçse me personalitetin e tij, ka shume probleme qe e lene defiçit me ekuilibrin e tij mendor. Nje delirant tipik, i peshtire e arivist brenda psikologjise se njeriu qe vuan tmerrsisht per shkak te inferioritetit te tij dhe formimit medioker.
  Shpetojeni duke i siguruar nje klinike neuro-psiqike ne evropi, se ndryshe qo te qelbe dynjane ne studio, si i papune. nuk do te kete me as edhe shansin qe te ngreje nga e para nje televizion, ashtu siç po pergatitet. “Shkelqimi” dhe mjerimi i tij i plote filloi dhe mbaroi ne Vloren e vitit 97 nga ku shkruante hartime gjimnazistesh, me demek pathos revolucionar duke imituar çevaren me delikuentizem fshataresk mirditor, vendi ku eshte lindur dhe rritur.

  Reply to this comment
 5. ardian June 24, 13:54

  frrok morrsi shko e ziej nje tenxhere misara tani ti bashke me larot si puna jote shku futi i bark tagji ,fitoi populli i shqaiperise ..

  Reply to this comment
 6. Robert June 24, 14:07

  Zoti Frrok Cupi, besnikerija ndaj lirise eshte nderi me i madh qe njeriu i ben vehtes e njekohesisht vendit, po te jesh besnik ndaj nje ceshtje apo individi qe e di edhe vete qe nuk ka vlera , kjo do te ishte tradhetija me e madhe qe mund ti besh vetes dhe vendit…Qe ne thelb demokracia ne Shqiperi u tradhetua sipas nje skenari te qendisur nga duar “profesionistash””te gripit te kuq” te cilet bene “luften ” kundra komunizmit “kalin “e tyre te betejes per te mbajtur pushtetet…

  Reply to this comment
 7. agbi June 24, 14:13

  Po e ndjek aktualisht biseden dhe fatkeqsisht munde te theme qe ai mendon e jeton ne nje bote tjeter . Ska mundesi njeri normal ne 24 qershor 2013 te flase ne ate menyre [ pavarsisht kush fiton apo humbet ] .Eshte me te vertet per gjynah ky njeri.

  Reply to this comment
 8. Naftetar Vjeter June 24, 14:41

  Ca do permbysesh ti o k.. i lales merr Fevzon, Canin dhe ate bolin e 360 gradeve se ai eshte analis i zoti shume dhe tabelat e Kacit te zi dhe i pini lengun.

  Reply to this comment
 9. shaban June 24, 14:42

  E c’fare munde te thuash per Frrokun, ashtu i pelqen atije , , demokracia e pranon edhe nje kafshe me kembe dhe sy njeriu qe te flasin ne studiot e mire paguara. I vjen keq per komunistin e fundit qe po del ne pension, ndoshta dhe ne burg per krimet qe ka bere. Tani Edi Rama do te dije ti japin dinjitetin e munguar shtetit shqiptare.

  Reply to this comment
 10. edisoni June 24, 15:24

  Po ky frrok m… ka qene vete komunist.Ik ore hajdut ordiner qe te perjashtuan nga partia e punes sepse vodhe ,duke fallsifikuar dietat e sherbimit.Ik dhe laj trupin o pisanjos ,se te jane bere floket nga pislleku rrica-rrica,si leshi i deleve.

  Reply to this comment
 11. JULI June 24, 15:52

  eshte e kote te meremi me kete funderine ordinere,ky morr i felliqur harroi dajakun qe mori nga berisha ne vitet 92.erdhi fundi yt mor morr i lajthitur e mos kujto se do e gjesh gjuhen edhe me edi ramen si bere me berishen je i mbaruar pergjithmone tani

  Reply to this comment
 12. Bora June 24, 15:53

  Pu pu sa i peshtire eshte ky njeri!Me vjen ta peshtyj kur ta shoh ndonjehere.Zgjebe dhe vemje.

  Reply to this comment
 13. lili June 24, 16:24

  I ka visa horra saliu qe i nxhjerr per me stimuluar trazira,ama kush pyet sot per Zerin e popullit?

  Reply to this comment
 14. fat man June 24, 17:09

  O Frrok o Rrot , kur ishe drejtor i ATSH e majta ishte shume e mire dhe Saliu kriminel, i mban mend llafet o sh…. Paske filluar zanatin e vjeter ate te spiunit, na del e thua se komisionerin e LSI e vrau opozita, njeri pa shprese dhe i ndyre. Me qene se e di kete fakt denoncoje ne prokurori dhe shko tek familja e te ndjerit e tregoji vrasesin, ose mba pergjegjesi per poshtersite qe nxjerr nga goja o sh….

  Reply to this comment
 15. lini June 24, 17:25

  Z.Malok ose Frok(per mua eshte njesoj),tani s’ka birr kurve e malok qe ta permbysi kete rezultat!Perse?Sepse e majta kete radhe veproi me mençurine e saj prej natyre duke Ju vene perballe nje njeri te mveshur me mençurin e jugut e trapllekun(qe ju e demostronit me Salen) e veriut e keshtu qe fitorija ishte e sigurte.Ndaj nuk ju mbetet gje tjeter veçese te civilizoheni,te tregoheni te denje per nje vend se nuk mund te mbahet e kalohet jeta vetem me spihunlliqe e shitje atdheu,karakteristike kjo e te gjithe juve njerezve qe perveç diplomave nuk mbartni asnje shenje qytetarie.Tash ju jepet nje mundesi tjeter hidhuni matane kufirit e beni çorap popullin Kosovar siç tentuat te benini kete vend or plehrat e 2013.Te jetosh nje qyteterim e ne paqe eshte vyrtyt ,e te jeshe vemje eshte dobesi e cektesi njeriu.Rrofte qyteterimi e triumfofte gjithnje,poshte bandat e çetat e Sali Berishes ku futeni edhe Ju, Frokerit,Nikollet,Leshet e Leset me kompani.

  Reply to this comment
 16. Saimir June 24, 17:35

  F-rock, mungesa e moralit qytetar nuk kompenson per mungesen e dinjitetit.

  Reply to this comment
 17. Vlora June 24, 17:44

  Ky Froku akoma gjalle eshte ?

  Reply to this comment
 18. lili June 24, 17:45

  Dikur frok cupi fyente diasporen,edhe diaspora i tregoj cka mendon per te’
  http://groups.yahoo.com/group/albania/message/1685

  Reply to this comment
 19. Mark uk June 24, 17:45

  Fundi dalt hajr ka thene Gjergj Mullaga. Nuk kane thane kot ruaju fundit.Gezohet ma shume kush qesh I fundit.

  Reply to this comment
  • shpatar June 24, 18:35

   O Mark Behuni burra me koqe.. tuaja e jo te Berishes.Kjo eshte dukur me kohe por juve jo mendja ju ka shku per lesh por do te mbeteni nje shtojse e keqe e shqiptarve.Cfardo qe te bluaj ne koke Donkishoti juaj nuk ka nga tja mbaje .Si nje kal i ngordhur me shume do tju prishi pune juve qe nuk do te korigjoheni me frymmarrjen e re.

   Reply to this comment
 20. Hektor Bregu June 24, 18:26

  Me bastard politikan ….zore se gjene .

  Reply to this comment
 21. ivani i madh June 24, 19:14

  keta bastarde si puna e ketij te pa fytyrit dhe kameleonit Cupi duhet te denohen e te izolohen per demet qe i kane sjelle keti vendi e populli ,Tani qe u largua bushtra dhe kelyshet rugace te tij si ky ,Hoxha,Peka,Cili ,Cani, Zheji,Shullaku ,Fezo e shume te tjere do fillojne te jargaviten rugeve per te lepire ndonje koske te lene nga bushtra e tyre qe duhet te ndodhet parapa hekurave PAS 23 QERSHORIT

  Reply to this comment
 22. Mirdita nga Vlora June 24, 19:38

  Une jam nga Mirdita por jetoj ne Vlore.E njoh nga afer Frrok Cupin dhe ju them qe ne fillim se nuk ka fytyre4 me te psishter se ky njeri.Ju argumentoj:Eshte njeri pa moral, jo vetem pse ndau gruan me djem te rritur dhe na dashuroi nje vajze kur ishte ne ATSH, por ai eshte pa moral, madje intrigant edhe lidhur me qendrimin ndaj Vlores dhe Sali Berishes.
  Ky qen bir qeni, cfare nuk tgha me 1997-ten nga Vlora per Berishen duke e bere kriminel, vrases….Kur ai erdhi ne pushtet i lepiu B…., pse i dha nje kocke per ta lepire, duke u bere edhe Drejtor ne Ministrine e Kultures dhe kjo fytyre… nuk beson ende se Berisha eshte mundur thelle.
  Ky njeri pa moral, fyen edhe voten plebishitare popullore…Ja kush eshte Frroku, qe heq vargun e gazetyareve mashtrues, sherbeterore te pushtetit, zorraxhinj sikurse jane edhe Fevziu,,K…qe Arian Cani etj.Turpi i gazetarise shqiptare…Cfare do te beni tani qe ju ikiu ustai?Sahanlepires te ndyre, kryendyresia Frrok Cupi

  Reply to this comment
 23. Etleva June 24, 20:49

  Ky Frroku, qe sikurse lexoj na qenkerka edhe donzhuan, paska ndare gruan me dy femije te rritur (une kam degjuar se ky ishte martuar me vajzen e ish kryetarit te Komitetit Ekzekutiv te Mirdites), ka hedhur nje akuze te rende publikisht: Se qytetarin ne Lac e vrau vete Opozita?!
  Eshte normal ky njeri, apo ka shkare???????????????????
  Ilir Meta, nese je burre, paditete ne Prokurori dhe te denohet per shpifje, ndryshe mbaje mbi shpine kete akuze te rende.
  Frrok, Rrok, ke shkare…shtrou ne spital
  Megjithese jam femer qe po hedh keto rrjeshta me vjen turp te ze emrin tend ne goje.Ti je nje pusht.

  Reply to this comment
 24. daja June 25, 10:19

  Mbete gjith jeten servil mor burre

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim