Fshehu drogën në pjesët intime të trupit, arrestohet shqiptari

July 22, 2016 18:04

Fshehu drogën në pjesët intime të trupit, arrestohet shqiptari

Policia e Riminit në Itali ka arrestuar dy të rinj, një shqiptar dhe një Italian paraditen e djeshme në zonën e Riccione.

Ata u ndaluan fillimisht nga patrulla e policisë pasi shfaqën sjellje të dyshimtë, por njërit prej tyre iu gjetën 7 doza marijuanë, e fshehur në pjesën intime të trupit.

Gjithashtu, në  dhomën e hotelit ku ata qëndronin u gjetën ndër të tjera 20 gr drogë. 25-vjeçari nga Puglia dhe 24-vjeçari shqiptar u arrestuan për posedim të lëndëve narkotike.

July 22, 2016 18:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*