FSHF, një shumë të çmendur si shpërblim për fitoren e sotme

October 11, 2015 16:11

FSHF, një shumë të çmendur si shpërblim për fitoren e sotme

Zbulohet premio për Kombëtaren shqiptare të futbollit në rast se kuqezinjtë kualifikohen në Euro 2016.

Prej ditësh përflitej për një shërblim të FSHF për Kombëtaren dhe vetëm sot zbulohet shuma.

Plot 2 milion euro do të përfitojnë kuqezinjtë nëse fitojnë sot dhe kalojnë direkt për në “Francë 2016″.

October 11, 2015 16:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim