Ftesa e Ramës për Bashën, Hahn: Mbështes nismat për dialog politik

March 31, 2016 12:58

Ftesa e Ramës për Bashën, Hahn: Mbështes nismat për dialog politik

Komisioneri për Zgjerim në Bashkimin Europian, Johannes Hahn ka përshëndetur ftesën publike që kryeministri Rama i ka bërë kreut të opozitës Lulzim Basha për dialog politik, pa praninë e ndërkombëtarëve në lidhje me reformën në drejtësi.

“I mbështes plotësisht të gjitha nismat për dialog politik në interes të vendit dhe qytetarëve të Shqipërisë”, shkruan Hahn në Twitter.

March 31, 2016 12:58
Komento

1 Koment

  1. Kariz Matik March 31, 16:41

    Nese perpjekjet e politikaneve do te ishin vertet ne interes te vendit dhe qytetareve keto do t’i kishte mbeshtetur kushdo, pervec kulufave te celularit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*