Ftesa e Veliajt për protestë, PD merr në mbrojtje ndërtimin e Kullave te Liqeni

May 10, 2016 21:49

Ftesa e Veliajt për protestë, PD merr në mbrojtje ndërtimin e Kullave te Liqeni

Pas deklaratave të kreut të Bashkisë Erion Veliaj, ku ftoi qytetarët të dalin nesër në protestë te Gjykata e Apelit,  reagoi PD nëpërmjet ish-­nënkryetarittë Bashkisë së Tiranës, Eno Bozdo.

Ftesën e Veliajt për protestë, ai e quan “tipike revolucionare”.

“Sovjetet mbi gjithëka! Ftese per te dhunuar drejtesine pasi ka dhunuar Tiranen. Kerkon te heqe vemendjen nga Kulla me Stadium ne mes te Tiranes, si dhe nga betonizimi i Parkut te Liqenit” – thotë përfaqësuesi i PD.

May 10, 2016 21:49
Komento

8 Komente

 1. Kapter Jari May 10, 22:43

  Ore Ennnno Boza na trego lidhjet qe ke ke me mafiozin dhe Hajdutin Rezart Paci, mos kujto ore fytyre e ndryre se nuk do te dalin nga procesi gjyqesor i Rezartit. Favoret qe i ke bere ne kembim te shperblimeve te majme ne euro qe ke marre o i pafytyre, kur ishe Z/Minister i METE-s. Rasti me i ndyre dhe flagrant eshte “Privatizimi” i Albpetrolit nga Rezarti qe ti dole garant dhe the ne te gjitha TV, se 80 milion euro si garanci per tenderin jane depozituar nga Mafiozi Rezart ne nje Banke Amerikane e niveli pa emer e mbier dhe i doli tymi pasi Rezarti u terhoaq dhe shteti shqiptar i kryesuar nga Bajga Sali mori Lesht e Hamomit, xhuxh dhe pis, meqenese permend 7 xhuxhat, i teti je ti..

  Reply to this comment
 2. kujtesa May 10, 22:58

  Ik ore idjot!
  Si nuk mesuat te beni opozit,hajvane!
  Se ne qeveri e ndritet me bemat pa fund.
  Mesoni o plehra se do vdisni injorante dhe do tallet dynjaja me ju!

  Reply to this comment
 3. anila May 11, 00:17

  Po kur ben Berisha yt thirrje per protesta ore Ennnno bolja, cfare eshte: Eshte “tipike revolucionzrae”??
  Sa te neveritshem jeni o burre.
  Beni si them une mos beni si bej une

  Reply to this comment
 4. Arturi May 11, 00:26

  Kujdes DITA se ky eshte Eno me 2N! Mos ia hiqni meritat! 😉

  Reply to this comment
 5. kasemi May 11, 08:38

  njeri medioker dhe bastard

  Reply to this comment
 6. ble-ta May 11, 08:40

  Duket sikur qeveria luan Teater. Kur ishte puna per pallatin e madh ne Vlore qeveria nuk pyeti as per gjykata as per sali dhe as per lulush por zbatoi nje te drejte te ligjshem qe i takon popullit …. Shteti ka te gjithe mekqnizmat qe te mos lejoje nje ndertim qe eshte i paligjeshem ne te gjithe parametrat teknike ligjore. DHE PIKE.
  tE TJERAT JANE SHOW

  Reply to this comment
 7. maks May 11, 08:50

  eno deri tani beje ti gjoja protesta me gjith nishanlliun tani e ka radhen erioni te shohim kush ka me shum dele

  Reply to this comment
 8. polua May 11, 09:42

  Nje idiotizem kriminal i pa pare kurre; po ç’jane keta more me keto fjale palaço?!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*