Fundjava do të jetë e nxehtë, drejtohuni në bregdet!

August 4, 2018 10:11

Fundjava do të jetë e nxehtë, drejtohuni në bregdet!

 

Moti në fundjavë do të shënojë temperatura që i prekin 38°C .

E shtuna dhe e diela, sjellin kryesisht kthjellime në pjesën më të madhe të vendit, përjashtuar zonat Lindore ku vranësirat bëhen të dukshme gjatë pasditeve duke gjeneruar ndonjë shi të izoluar në Jug.

Edhe ditët e para të javës tjetër, vijojnë kryesisht me mot të kthjellët në bregdet dhe zonat e ulëta.

Mesjavën tjetër kur sërish pritet një tjetër rritje e vlerave termike në mesditë.

l.h/ dita

August 4, 2018 10:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*