Fundjava vjen me reshje, njihuni me parashikimin e motit

January 24, 2020 08:31

Fundjava vjen me reshje, njihuni me parashikimin e motit

Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat pritet të shtohen nesër në pjesën e dytë të ditës dhe të dielën pasdite do të kemi reshje.

Pritet që reshjet të jenë prezenti deri të hënë paradite.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga -4ºC deri në 09ºC, në zonat e ulëta nga 01ºC në 13ºC dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 15ºC.

Era do të fryej në drejtim Jugor-Juglindor me forcë valëzimi 4 ballë.

o.j/dita

January 24, 2020 08:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim