Funerali i Astorit: Buffon dhe Juvja, priten me duartrokitje në Firence (VIDEO)

March 8, 2018 13:34

Funerali i Astorit: Buffon dhe Juvja, priten me duartrokitje në Firence (VIDEO)

 

Në disa momente harrohen rivalitetet, harrohen përplasjet dhe tifozeria bashkohet.

Ndodh në Firence. Në ditën e lamtumirës së Davide Astori.

Kur në oborrin e kishës duken Buffon, Chiellini dhe Barzagli, lojtarët e Juve, një kundërshtare e madhe e Fiorentinës, sheshi violë shpërthen në duartrokitje.

a.s/dita

March 8, 2018 13:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*