Lëvizje të tjera në polici, largohen disa drejtues komisariatesh

April 4, 2019 16:26

Lëvizje të tjera në polici, largohen disa drejtues komisariatesh

Policia Shtetit ka vijuar me lëvizjet e disa Drejtorëve të Komisariateve në rang vendi.

Mësohet se ndryshimet kanë prekur komisariatet e Lushnjes, Fierit, Sarandës, Elbasanit, Shkodrës, Peqinit, Përmetit dhe Durrësit.

Burime nga raportojnë se është shkarkuar Alfred Çepe i cili e mbante këtë detyrë që prej vitit 2017 dhe në vend të tij është emëruar Ylli Doda.

Në qytetin e Sarandës, Syrja Bellaj është emëruar Shef i Komisariatit. Bellaj, vjen në këtë detyrë nga një karrierë e mëparshme në Drejtorinë e Policisë së  Qarkut Vlorë si ekspert i kriminalistikës.

Ai zëvendëson në këtë detyrë Ilirjan Demaj, i cili drejtoi blutë e Sarandës për një periudhë prej 16 muajsh.

Kujtojmë që në Shkodër që prej të hënës është shkarkuar Vasil Çela dhe është emëruar Lorenc Meta

 

b.b/dita

April 4, 2019 16:26
Komento

5 Komente

 1. Edi April 4, 17:11

  Kur plasi skandali me tenderin skandaloz prej 40 milion Euro te Unazes re dhene asaj firmes me dokumenta te fallsifikuara qe u kap nga VOA, per hir te Gjiknures u rrotulluan dhe ca ministra tjere nga karriget. Qe Gjiknurja te mos ta ndiente vehten te braktisur nga shoket. Edhe tani per hir te atij drejtorit policise ne Fier te kapur galif ne pergjime, levizen dhe ca drejtore te tjere. Qe dhe ish-drejtori i Fierit, ashtu si Gjiknurja mos ndjeje mungesen e shoqerise. Solidaritet i sforcuar per hir te unitetit ne parti.

  Reply to this comment
 2. Ed Paloqja April 4, 19:06

  Ed shpellari,
  Sa sezone Babalesh te duhen qe te marresh vesh qe kryebabolja eshte dora vete rregisori fshatit Salianjke Eroticus me gjithe pergjimet e tij te montuara ne fshatrat e Korces nga ka dale ai kopil

  Reply to this comment
  • Kobe April 4, 19:55

   Ore tutkun ca montimesh thua ore idiot nuk i shef bisedat e ketyre shefave te fierit me ze me Nr tel e me date e ore me ate banditin ca kujtoni se jane qora e shurdha njerzit , yytt fare e poshter social-komunistash.

   Reply to this comment
 3. info analitike April 4, 19:24

  Ore ngelet me fshese ne dore. Ne gjithe keto fushata spastrimesh me shume u konsumua fshesa sesa u pastrua policia.
  Sa qesharake kur qy Veliu akuzohet per lidhjet me bandat e nderkohe del e propagandon per fshesat.

  Reply to this comment
 4. Kobe April 4, 19:55

  Ore tutkun ca montimesh thua ore idiot nuk i shef bisedat e ketyre shefave te fierit me ze me Nr tel e me date e ore me ate banditin ca kujtoni se jane qora e shurdha njerzit , yytt fare e poshter social-komunistash.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim