Fushatë në Peshkopi, Rama: Pasi takova Lulin, edhe unë demokrat jam

May 29, 2017 19:06

Fushatë në Peshkopi, Rama: Pasi takova Lulin, edhe unë demokrat jam

Nga një takim elektoral me gratë dhe vajzat në  Peshkopi, kryeministri Edi Rama foli për votën, që sipas tij duhet ta marrin ata njerëz që bëjnë punët më mirë.

Duke ironizuar, Rama tha se që kur ka takuar Bashën edhe ai është bërë demokrat.

Në fund të ditës vota është për të marrë në punë grupin e njerëzve që do të kryejnë më mirë sipas teje punët që ti ke nevojë. Po e marr nga fëmijët, duke menduar për gjithë prindërit që janë demokratë, demokratë jemi të gjithë ne, sidomos pasi takova dhe Lulin edhe unë demokrat jam. Por po flasim për ata që janë me bindje të djathta, që unë nuk e di se çfarë domethënë kjo, por nejse dhe do shkojnë të votojnë”, tha Rama.

May 29, 2017 19:06
Komento

1 Koment

  1. Crusader May 29, 23:44

    Ti ske zgjidhur akoma se c’fare je per vete, se per Socialist nuk ke asnje lidhje. Tani po te ha meraku per demokratet. Zgjidh njehere PS-ne qe e shkaterrove keto 4 vite, pastaj mendo te rregullosh PD-ne.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin