Fushë-Krujë, 44-vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

February 15, 2014 08:19

Fushë-Krujë, 44-vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

Një 44-vjeçar u gjet i pajetë në banesë nga familjarët teksa dyshohet se është flijuar me vetëvarje. Burime zyrtare të policisë vendore thanë se morën informacion mëngjesin e djeshëm dhe konstatuan humbjen e jetës së Sami Kurtit, banues në këtë qytezë. Grupi hetimor kreu veprimet paraprake dhe mori në pyetje familjarët. Paraprakisht dyshohet për një flijim në kushte depresioni, për të cilin 44-vjeçari kurohej, por po verifikohen edhe shkaqe të tjera, si grindjet në familje apo motive të dobëta.

February 15, 2014 08:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*