Fushë Krujë, eksploziv lokalit 200 metra larg policisë

November 25, 2014 09:21

Fushë Krujë, eksploziv lokalit 200 metra larg policisë

Një tjetër shpërthim ka tronditur Fushë Krujën.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 01:30, 200 metër larg stacionit të policies, në lokalin “Vëllezëri Tali”.

Për fat, nga shpërthimi nuk ka pësuar të lënduar, por vetëm dëme material.

Për momentin nuk dihen as autorët dhe as shkaqet e këtij shpërthimi.

Shpërthimet në Fushë Krujë kanë qenë të shpeshta, por pothuajse asnjëherë policia nuk ka arritur dot të gjejë autorët e tyre.

November 25, 2014 09:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?