Fushë–Krujë/ Grabitet dyqani i floririt përballë policisë

May 26, 2016 09:20

Fushë–Krujë/ Grabitet dyqani i floririt përballë policisë

Një dyqan floriri ka rënë pre e grabitësve gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Krujë, përballë stacionit të policisë, ku ndodhej edhe dyqani me flori të përdorur.

Ende nuk dihet shuma e parave dhe sasia e floririt të vjedhur, ndërsa mësohet se grabitësit kanë çarë murin e pasëm të dyqanit. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

May 26, 2016 09:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*