Fushë-Krujë, një lokal shkrumbohet nga zjarri, dëme të mëdha materiale

June 29, 2014 11:43

Fushë-Krujë, një lokal shkrumbohet nga zjarri, dëme të mëdha materiale

Një zjarr i fuqishëm ka shkrumbuar një nga lokalet më të hershme në Fushë Krujë. Nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, por megjithë ndihmën e dhënë nga zjarrfikset, dëmet janë të mëdha. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem dhe ne pak minuta zjarri eshte shperndare ne te gjithe godinen. Policia po heton per zbardhjen e kesaj ngjarjeje.

June 29, 2014 11:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*