Fushë Krujë, shpërthen eksplozivi në një ndërtesë 3-katëshe

December 15, 2017 13:03

Fushë Krujë, shpërthen eksplozivi në një ndërtesë 3-katëshe

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer gjatë orëve të natës në një ndërtesë 3-katëshe në Fushë Krujë.

Informacioni paraprak i policisë bën të ditur se shpërthimi ka ndodhur në oborrin e ndërtesës, që është banesë dhe biznes, në pronësi të SH. I. Për pasojë ka pasur vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e llojit të lëndës plasëse, shkaqet e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

December 15, 2017 13:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim