Futbollisti i Premier League zbulon se është biseksual

May 12, 2018 17:32

Futbollisti i Premier League zbulon se është biseksual

Një futbollist Top Player në Premier Ligue është bërë subjekt i mediave angleze, për shkak të prirjeve të tij seksuale.

Ai ka pranuar se është biseksual, ndonëse është i martuar dhe ka një fëmijë.

Futbollisti ka pranuar se ka pasur për katër vite marrëdhënie me një model.

Sipas mediave angleze, futbollisti nuk është anglez.

Ai nuk dëshiron të identifikohet, sepse mendon që mund t’i rrezikohet e ardhmja dhe karriera.

s.a/dita

May 12, 2018 17:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*