Futbollisti shqiptar i jep fund martesës së tij 12 vjeçare

February 23, 2018 22:35

Futbollisti shqiptar i jep fund martesës së tij 12 vjeçare

Futbollisti shqiptar që luan me përfaqësuesen e Zvicrës, Valon Berhami ka vendosur të ndahet nga bashkëshortja e tij, Elena Bonzani me të cilën ka edhe 2 fëmijë, nga martesa e tyre 12 vjeçare.

Lajmin e ka dhënë vetë futbollisti nëpërmjet një statusi në Twitter, ku kërkon që të mos spekulohet me këtë çështje.

“Ju informoj se ka përfunduar pas 12 vitesh marrëdhënia ime me Elena Bonzanin. Ju lutem dhe shpresoj shumë që nuk do të ketë spekulime të pakëndshme rreth situatës sonë”– ka shkruar në adresën e tij personale, futbollisti i Udinezes, Valon Berhami.

s.a/dita

February 23, 2018 22:35
Komento

1 Koment

  1. L.F. February 23, 22:52

    Paska shpetuar me ne fund e shkreta…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*