Gara e gjelave

December 15, 2012 22:46

Gara e gjelave

Në Peqin zhvillohet gara e përvitshme mes gjelave të detit. Këtë herë në komunën Përparim kanë qenë katër gjela në garë të cilët janë ndjekur dhe nga politikanë.

December 15, 2012 22:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*