Gazeta belge: Alarm për bombë në spitalin ku janë të plagosurit dhe Abdeslam

March 22, 2016 15:08

Gazeta belge: Alarm për bombë në spitalin ku janë të plagosurit dhe Abdeslam

Gazeta belge ‘Le Soir’informon në faqen e saj zyrtare online për një alarm për bombë në spitalin Saint Pierre, ku janë të shtruar dhjetra persona të plagosur në sulmet e paradites së sotme.

Në këtë spital është shtruar edhe Salah Abdeslam pas arrestimit të tij.

March 22, 2016 15:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*