Gazetarja e njohur e Top-Channel bëhet nënë për herë të parë

January 3, 2018 11:35

Gazetarja e njohur e Top-Channel bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja e njohur e Top Channel, Elona Duro, është bërë nënë për herë të parë dhe ditën e sotme ka sjellë në jetë një djalë.

Mikesha e saj, Alba, motra e deputetit të PS, Taulant Balla ka shpërndarë publikisht lajmin e mirë.

Mësohet se ata do ta quajnë Tomas, siç shkruan Alba në postimin e saj në instastory.

 

January 3, 2018 11:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*