Gazetarja nuk e njihte, Kastriot Tusha kujton momentin e sikletshëm

April 5, 2018 20:02

Gazetarja nuk e njihte, Kastriot Tusha kujton momentin e sikletshëm

Kastriot Tusha, i ftuar në studion e “Pasdite në Top Channel”, kujtoi momentin kur një gazetare kulture që po e merrte në intervistë, e pyeti nëse ishte artist.

Videoja, ku tenori me qetësi i shpjegoi gazetares se kush ishte, u bë virale dhe pati shumë reagime, por Kastriot Tusha e merr me sportivitet.

“Jo të gjithë duhet të më njohin mua, por kur mbulon një fushë të caktuar duhet të jesh e përgatitur. Të tjera përgjigje kisha në tru e të tjera gjëra thashë. Pati reagime të shumta nga ajo video dhe nuk ishte mirë për vajzën”, deklaroi Tusha.

o.j/dita

April 5, 2018 20:02
Komento

2 Komente

  1. demo April 5, 20:21

    Gazetarja ka shprehur vetem, te verteten.

    Reply to this comment
  2. Monkey April 6, 10:40

    Kush është e vërteta more z. Demosten ? Ju lutem më ndriconi (iluminoni) pak edhe mua me dijen tuaj

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim