Geti: S’kam asgjë me Marina Vjollcën

December 8, 2014 12:12

Geti: S’kam asgjë me Marina Vjollcën

Ditët e fundit është folur për një lidhje të mundshme mes reperit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollcës.

Por, ka qenë vetë Getoari ai që e ka mohuar këtë gjë.

Ai ka thënë për Telegrafin se nuk ka asgjë të vërtetë.

Sipas reperit, Marina është një shoqe e mirë për të, por vetëm kaq.

 

December 8, 2014 12:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*