Gëzuar Kosovë!

February 16, 2013 14:19

Gëzuar Kosovë!

Kreu i PS-së, Edi Rama, poston në Tuiter një foto për nder të 5-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Fotoja e përzgjedhur shoqërohet me komentin “Koncept shumë i bukur” dhe vjen si urimi i parë nga Rama për këtë ditë të shënuar për shqiptarët e Kosovës.

 

February 16, 2013 14:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*