Kidman gjakoset gjatë xhirimeve

April 10, 2014 21:21

Kidman gjakoset gjatë xhirimeve

Thonë se artistët vuajnë gjatën xhirimeve dhe këtë gjë e vërteton ylli australian Nicole Kidman. Gjatë xhirimeve të filmit më të ri “Strangerland” ajo shihet e dhunuar, këmbëzbathur dhe e lodhur ndërsa terhiqej nga partneri i saj në film, ylli tjetër, Joseph Fiennes. Në këtë film, Kidman, 46 vjeçe, ka pësuar transformimin e saj më dramatik: me një paruke, fytyrë dhe trup të bërë pis dhe me gjunjë të gjakosur, ylli i Hollywood-it pothuajse nuk njihej fare.

2k

3k

7k

5k

April 10, 2014 21:21
Komento

3 Komente

 1. P.A.B April 11, 06:01

  Në këtë film, Kidman, 46 vjeçe, ka pësuar transformimin e saj më dramatik: me një paruke, fytyrë dhe trup të bërë pis dhe me gjunjë të gjakosur, ylli i Hollywood-it pothuajse nuk njihej fare. [lajmi]

  Tek filmi “The Hours” ku luan me Meryl Streep, Julianne Moore e Ed Harris, Nicole – po te mos e dish se merr pjese aty – nuk njihet fare-fare 🙂

  Reply to this comment
 2. gjermani i fundit April 11, 22:23

  Eshte salce domateje.Te me japin mua cerekun e lekeve qe merr ajo e bej hallall te tere bidonin me salce domateje.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*