Gjenden dy turistët e humbur malin e Korabit

April 1, 2016 12:04

Gjenden dy turistët e humbur malin e Korabit

Dy turistët e huaj të raportuar të humbur në malin e Korabit janë gjetur, pasi vetë ata kanë kontaktuar me policinë, e cila ishte vënë në kërkim të tyre, pasi që prej ditës e djeshme kishte humbur kontaktin me ta.

Policia ka konfirmuar se turisti çek dhe ai francez, janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Policia e Dibrës kishte nisur kërkimet dje gjatë orëve të mbrëmjes pranë në fshatit Radomir të Dibrës, ku ata ishin parë për herë të fundit .

April 1, 2016 12:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*