Gjenden në Elbasan 3 vajzat e zhdukura

August 27, 2016 19:15

Gjenden në Elbasan 3 vajzat e zhdukura

Gjenden tri vajzat nga Pogradeci, të cilit prej disa orësh rezultonin të zhdukura. Ishte babai dy prej vajzave që denoncoi zhdukjen e tyre në polici. Ato jane gjetur ne qytetin e Elbasanit.

Bleona Çollaku, 16 vjeç dhe Lorena Çollaku, 14 vjeç, së bashku me fqinjën e tyre, Arjola Baci, 16 vjeç, u larguan nga banesa e kësaj të fundit, pa lënë adresë për vendndodhjen e tyre.

August 27, 2016 19:15
Komento

1 Koment

  1. Monika Kryezeza August 27, 21:00

    Nuk mund te hapen bordello edhe ne Pogradec si ne JALE!?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim