Gjendet e vdekur motra e mbretëreshës së Holandës, ku dyshon policia

June 7, 2018 17:03

Gjendet e vdekur motra e mbretëreshës së Holandës, ku dyshon policia

Motra e mbretëreshës së Holandës, Ines Zorreguieta është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në kryeqytetin argjentinas, Buenos Aires.

Siç raportohet nga mediat, dyshimet e para të policisë lidhen me një vetëvrasje, pasi thuhet se 33-vjeçarja mund të ketë vuajtur nga depresioni.

Gazeta holandeze “De Volkskrant” ka raportuar se mbretëresha Maxima është tronditur dhe shkatërruar nga lajmi i vdekjes së motrës së saj.

Mbretëresha Maxima, një argjentinase vendase, është martuar me princin holandez Willem Alexander në vitin 2002. Ata kanë tre fëmijë.

s.a/dita

June 7, 2018 17:03
Komento

1 Koment

  1. Shqiptar Vendi June 7, 19:48

    cfare fytyrash ..vemje e vampira qe nuk ngopen me gjak.Turkmen khazar te infiltruar si kristian.Pedigri cadrash e gjakpiresish shpellaro kaukazik khazar turkosllavian.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*