63 vjeçari gjendet i vdekur brenda në makinë

April 20, 2016 16:18

63 vjeçari gjendet i vdekur brenda në makinë

Një person është gjendur i vdekur brenda në automjet mesditën e sotme, në autostradën Levan – Tepelenë.

Burime paraprake nga policia bëjnë me dije se, ai është 63 – vjeçari me iniciale L.T dhe u gjet brenda mjetit trailer tip “VOLVO”, me targë BR 2501 B, në parkingun e karburantit 24 – orësh “Autogrili” , afër fshatit Poçem të Mallakastrës,

Nga veprimet e para hetimore rezulton se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale. Eshtë ngritur grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

April 20, 2016 16:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?