Gjendet i vdekur në rrugë një këmbësor i përplasur nga makina

December 11, 2017 10:09

Gjendet i vdekur në rrugë një këmbësor i përplasur nga makina

Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një automjet në aksin nacional Vorë – Fushë Krujë.

Policia e Tiranës bën me dije se u lajmërua nga qytetarët rreth orës 05:40, për një këmbësor që ishte i shtrirë në tokë.

Dyshohet se qytetari ishte përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima është identifikuar me inicialet R.Z. 72 vjeç.

Policia thotë se automjeti i dyshuar që ka përplasur këmbësorin është larguar nga vendngjarja.

Trupi i pa jetë është dërguar në Insitutin e Mjeksisë Ligjore, ku po kryhet eskpertiza mjeko-ligjore.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e ngjarjes si dhe po punohet për identifikimin e kapjen e autorit.

December 11, 2017 10:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim