Gjendet i vrarë në shtëpinë e tij një i moshuar

Redaksia Online July 30, 2013 08:47

Gjendet i vrarë në shtëpinë e tij një i moshuar

Një krim i kryer katër ditë më parë është zbuluar sot në Sarandë. Një 78-vjeçar u gjet i vdekur në banesën e tij sot në mëngjes. Viktima është Sulo Mejdani dhe nga verifikimet e para, policia dyshon se është vrarë katër ditë më parë. Viktima ka plagë të rëndë në kokë, të cilat janë shkaktuar nga mjete të forta. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

Redaksia Online July 30, 2013 08:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*