Gjendet në Dajt trupi i dekompozuar i një 50-vjeçari

August 17, 2014 11:36

Gjendet në Dajt trupi i dekompozuar i një 50-vjeçari

Një trup pa jetë është gjetur mëngjesin e sotëm në Dajt. Kufoma e dekompozuar i përket një mashkulli rreth të 50-ave.

Kanë qenë banorë të zonës ata të cilët kanë gjetur trupin dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Pas transportimit në morg, pritet që ekspertiza mjeko-ligjore të përcaktojë kohën dhe shkakun e vdekjes, çka mund të hapë rrugën edhe për identifikimin e kufomës.

 

August 17, 2014 11:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*