Gjendet një laborator droge në Lazarat (FOTO)

June 17, 2014 20:24

Gjendet një laborator droge në Lazarat (FOTO)

Gjatë operacionit të policisë në Lazarat, uniformat blu kanë gjetur një banesë, e cila shërbente si laborator për përpunimin e drogës. Mendohet se kjo banesë i përket Gate Mahmutajt, por kjo nuk është konfirmuar ende. Megjithatë, siç duket edhe nga fotot, për ta ndërtuar është  investuar jo pak.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

June 17, 2014 20:24
Komento

6 Komente

 1. vlora-det June 17, 20:51

  Po sales i eshte djegur llamba e zerit?
  Apo po i dhiten bizneset?!!!

  Reply to this comment
  • puntori June 17, 23:31

   PO MO I HUMBI ZERI KUR I PREKN BISNESET E TIA SE GJER DJE BERTISTE SE DO BENTE KUALICIONIN ME TE MADHE KUNDRA DROGES SOT SIKUR I IKU ZERI

   Reply to this comment
 2. vezhguesi June 17, 21:49

  Kjo eshte droga eSALHITLERIT , prandaj pellet cdo te enjte ne Kuvend . Te shohim se si do te cirret pasketaj SALUJKU e HIENAT e tij te droges , qe i vijne pas avazit !! Ju ngeci sharra ne gozhde te gjitheve krimineleve te veshur me ”pushtetin ” e dikurshem,!! TURPI i KOMBIT !! TURPIIIIIIIIIIIIIIII TURPIIIIIIIIIIIII i mbulofte tere jeten e te paguajne deri ne nje te zezat , qe i kane bere popullit te cfilitur !!!

  Reply to this comment
 3. nicol June 17, 22:28

  Ajde cfare shtepie paska ky bariu dhe ne fshat interesante.

  Reply to this comment
  • puntori June 17, 23:34

   SI THA KA 100 LOPE PO PSE SVEN GAZETAR TE INVESIGOJNE DHE DO SHOHIN SE 100 LOPE SKA GJITHE FSHATI

   Reply to this comment
   • mira June 18, 08:34

    100 LOPET ,DO TE THOTE ,DROGEEEEE,PO PSE ORE NUK I PE POLICET NE STALLEN E DROGES SE gATES.I SHKRETI NUK I NJIHTE FARE ATA KALAMANET ,NGA 30VJET ESIPER QE GJUANIN NUK MERESH FARE ME TONELATET E DROGES,PO CUDI SI NUK DOLI PAPAGALLI I SALIUT,BUMCI TA MBRONTE,APO PO I DALIN LAKRAT NE SHESH

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*