Gjendet një makinë e braktisur, dyshohet se brenda ka një të vdekur

September 1, 2018 14:46

Gjendet një makinë e braktisur, dyshohet se brenda ka një të vdekur

Mesditën e sotme është gjetur një automjet i braktisur në periferi të qytetit në të njëjtën zonë ku janë gjetur më parë mjetet e djegura që janë përdorur nga autorët për disa ngjarje kriminale.

Paraprakisht dyshohet se brenda në makinë ka një person të vrarë, por një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Në vendngjarje janë forca të shumta policie dhe grupi hetimor.

o.j/dita

September 1, 2018 14:46
Komento

1 Koment

  1. Alban September 1, 15:01

    Pyetni Sali Berishen. Ai me siguri eshte informuar nga “qytetari dixhital”

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?