Gjendet pas 1 viti gruaja e martuar

August 16, 2016 11:01

Gjendet pas 1 viti gruaja e martuar

Një grua e larguar nga banesa rreth një vit më parë është gjetur nga policia.

Bëhet fjalë për shtetasen K.S, 18 vjeçe, banuese në Durrës.

Kjo shtetase është larguar nga banesa më 26 gusht të vitit 2015 dhe një ditë më vonë ka bërë kallëzim për largimin e saj, bashkëshorti 24 vjeçar.

Gjatë deklarimit të dhënë para Oficerit të Policisë Gjyqësore pohon se është larguar me dëshirën e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

August 16, 2016 11:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim