Gjermani, 800 shqiptarë u dëbuan gjatë qershorit

July 29, 2016 12:19

Gjermani, 800 shqiptarë u dëbuan gjatë qershorit

Rreth 820 shtetas nga Shqipëria u dëbuan nga shteti gjerman gjatë muajit qershor.

Ambasada gjermane në Tiranë bëri me dije të dhënat mujore të fluturimet të avionëve dhe personave të kthyer në drejtim të vendit tonë.

Të dhënat:

Në datën 03.06.2016                                      – rreth 103
Në datën 07.06.2016                                      – rreth 9
Në datën 08./09. 06.2016                            – rreth 138
Në datën 10.06.2016                                      – rreth 46
Në datën 14.06.2016                                      – rreth 107
Në datën 15.06.2016                                      – rreth 80
Në datën 16./19./20./21.06.2016             – rreth 80
Në datën 22.06.2016                                     – rreth 75
Në datën 24./26./27.06.2016                     – rreth 65
Në datën 29.06.2016                                     – rreth 94
Në datën 29.06.2016                                     – rreth 23

July 29, 2016 12:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*