Rama, foto dhe postimi i parë në Twitter pas mbërritjes në Gjermani

March 31, 2014 08:24

Rama, foto dhe postimi i parë në Twitter pas mbërritjes në Gjermani

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nisi sot një vizitë zyrtare në Gjermani, ku do të takohet edhe me Kancelaren Angela Merkel.

“Për një vizitë intensive takimesh e komunikimesh me qeverinë, parlamentin, sipërmarrjen, botën akademike…”, shkruan Rama në Twitter.

Dhe, me këtë rast poston edhe një foto që me sa kuptohet e ka realizuar nga sedilja mbrapa.

March 31, 2014 08:24
Komento

1 Koment

  1. vezhguesi August 28, 18:20

    Bravo z. Rama , na nderove Shqiperine , je i pazevendesueshem !! Shko keshtu perpara !!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim