Gjermani: Nusja vritet ditën e martesës pasi refuzoi kushëririn

March 16, 2016 16:49

Gjermani: Nusja vritet ditën e martesës pasi refuzoi kushëririn

Një 21-vjeçare kurde është vrarë ditën e martesës në Gjermani pasi refuzoi të martohej me kushëririn e saj.

Dhe pikërisht ai është i dyshuari kryesor për vrasjen. Policia e Hanoverit ka nxjerrë një mandat arresti për të.

Ndërkohë babai i pikëlluar i vajzës ka hedhur në rrjetet sociale një foto të vajzës së vrarë pikërisht ditën e martesës. Ngjarja ndodhi të dielën që lamë pas.

 

2-176 3-171

March 16, 2016 16:49
Komento

2 Komente

 1. Mark uk March 16, 17:39

  Mbas pak do fillojn te martohen edhe ne Shqiperi mbasi feja jua lejon.

  Reply to this comment
 2. Aqo March 17, 01:21

  Po kanuni i Lekes si thote: …burre i mire qe eshte me za,
  Ka te drejte ta marri deri ne shtate gra.Keshtu qe paska edhe me keq or mik.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*