Gjermani, shqiptari hidhet nga kati 6 i pallatit

February 23, 2016 11:51

Gjermani, shqiptari hidhet nga kati 6 i pallatit

Një shqiptar për të shpëtuar nga policia është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Rostock, në Gjermani.

Protagonisti i ngjarjes ishte një 21-vjeçar shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

Shqiptari vendosi të hidhej kur punonjesit e Zyrës për Migracion dhe dy policë i shkuan për kontroll në banesë. 21 vjeçari kishte mbyllur derën me çelës dhe u hodh nga kati i gjashtë. Si pasojë e kësaj raportohet se ai ka pasur disa thyerje në këmbë, por nuk ishte në rrezik për jetën.

Sipas raporteve, thuhet se policia gjermane kishte kërkuar atë për ta dëbuar nga Gjermania.

February 23, 2016 11:51
Komento

1 Koment

  1. Akilis February 23, 14:58

    Patriotizem dhe trimeri te madheka treguar ky, si te gjithe “Rilindasit”qe vdiqen per “memedheun”por I lane kockat jashte, se nuk kishte ndjekje dhe Zyre Emigracioni atehere se edhe ata do hidheshin per “Memedheun”ku balta eshte me “embel”se Mjalta.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*