Gjestet më të shëmtuara të El Clasicos, të dielën dueli i parë për Superkupën e Spanjës

August 11, 2017 15:54

Gjestet më të shëmtuara të El Clasicos, të dielën dueli i parë për Superkupën e Spanjës

Goditje me shqelma, pështyrje, gishtat në sy…

Tensioni në format më të thella dhe të këqija shfaqet në “El Classico” kur përballen Barcelona dhe Real Madridi.

Të dielën rikthehen emocionet e këtij dueli që eklipson botën, i cili luhet në kuadrin e finales së parë të Superkupës së Spanjës, në “Camp Nou”

August 11, 2017 15:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*