Gjesti për të cilin po flasin të gjithë (Video)

April 12, 2018 09:28

Gjesti për të cilin po flasin të gjithë (Video)

Cristiano Ronaldo vendosi që të përshëndeste portierin e Juventusit, Gianluigi Buffon pas përfundimit të ndeshjes dramatike Real-Juve, të përfunduar me rezultatin 1-3.

Sulmuesi i madrilenëve ndaloi në zonën ku kapiteni bardhezi po jepte intervistë për ta takuar legjendën juventine. Edhe pse ishte tepër i acaruar për penalltinë që iu akordua Realit, Buffon ndërpreu intervistën dhe përqafoi portugezin me përzemërsi.

Një zotëri i vërtetë…

o.j/dita

April 12, 2018 09:28
Komento

4 Komente

 1. tz April 12, 14:27

  Ronaldo nje plehre. Bufon i madh.

  Reply to this comment
 2. Dash April 12, 17:36

  Kush jeton ne Itali e njeh mire Bufon, karagjoz ka qene dhe po ashtu mbetet pas figures se shemtuar qe beri ne fund te karrieres se tij, me vjen keq kush e shikon nga shqiperia shikon vetem anen sportive ,qe per mua eshte 1 , por ana humane e tij eshte 0 …informohuni po te doni te dini..

  Reply to this comment
 3. tz April 12, 18:04

  eshte i Madh ne fushe .si vajti loja dhe penalltia Ronaldo do te kishte hyre ne histori po te mos shenonte gol.Torino i ja beri respektin ne ndeshjen e pare ai nuk diti tja ktheje borxhin mbrapa.Sa per jeten private Ronaldo eshte njeri qe i mohon NENEN femijes se vete.Sa per Bufon ne qofte se ai ka pasur dashnore motren apo gruan apo nenen e dikujt qe nuk e pelqen une do te thosha i lumte pushka

  Reply to this comment
 4. tz April 12, 18:11

  desha te thosha Bufon eshte i madh

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim