Gjetja brilante e nënës së re për foshnjën e saj

October 26, 2017 16:56

Gjetja brilante e nënës së re për foshnjën e saj

Mëmësia është e mbushur me plot lodhje ,orë të vona pa gjumë e sidomos kur i vogli ose e vogla juaj është e sëmurë. Por sikur të mos mjaftonte fakti që nuk ndihet mirë,imagjinoni të mos pranojë edhe mjekimin .

Helena Lee një nënë e re , shumë e tensionuar nga situata ku bebeja e saj nuk pranonte ilacet , ka ndarë në facebook zgjidhjen gjeniale . Ajo ka shkëputur kokën e beberonit nga pjesa tjetër dhe ka kaluar tejpërtej një shiringë që mban edhe medikamentin .

Fotoja më poshtë e ilustron më së miri :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ky postim është shpëndarë 130.000 herë, shifër që tregon se prindërit e rinj kanë një telash më pak tani .

a.k/dita

October 26, 2017 16:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*