Gjiknuri: Do rishikojmë çdo vendim të marrë pas 23 qershorit

Redaksia Online July 4, 2013 11:50

Gjiknuri: Do rishikojmë çdo vendim të marrë pas 23 qershorit

Partia Socialiste do të rishikojë çdo vendim të marrë pas 23 qershorit nga qeveria në detyrë. Sekretari për çështjet Zgjedhore në Partinë Socialiste, Damian Gjiknuri, reagon ndaj vendimeve të marra dje nga mbledhja e qeverisë, si dhe vendimeve të marra në mbledhjen e sotme të Këshillit Kombëtar të Rregullim Territorit.

Në një prononcim për Tv A1 Report, Gjiknuri thotë se do të rishikohet çdo vendim i marrë pas 23 qershorit.

“ Nuk është normale që qeverisja në ikje të marrë vendime për pagat e pensionet, si dhe të mbledhë KKT-në, pasi as në fushatë s’mund ta bëjë këtë, jo më kur shqiptarët kanë vendosur ta largojnë. Janë vendime që merren për populizëm. Do rishikohet çdo vendim i marrë pas 23 qershorit”, thotë Gjiknuri.

Redaksia Online July 4, 2013 11:50
Komento

4 Komente

 1. mustafa July 4, 12:30

  Komenti u fshi nga moderatori.

  Reply to this comment
 2. MARKO July 4, 17:28

  Ka njerez qe i ngjajne zeros , si puna e Berishes. Ata gjithmone kane nevoje qe te kene perpara shifra te tjera.Ketu nervojitet deshtaku i shifrave KAQI..

  Reply to this comment
 3. raimondi July 4, 19:09

  Kauret e PS-se u alarmaun nga dhenia e pashaportave

  Qe tani e tutje Shqiperia nuk do jete me shtet , por nje krahine autonome qe politken ja ben ..Greqia

  Jane pa asnje dyshim keta depudetet kaure, te cilet i riti ne numer ne menyre artificiale ai sherbetori i Papandreut qe ka zene kreun e PS-se ,politkanet me armiqesore ndaj kombit tone

  Kjo lista e ketyre kaureve te PS-se, duket si nje liste e talebaneve te Al Kaedas, sepse eshte nje liste e frymezuar nga ideale religjoze, njelloj sic eshte dhe AL Kaeda ne veprimtarine e saj kriminale

  Reply to this comment
 4. hosteni July 4, 19:39

  shiko SRB,LB,,,,,,QE JANE MUSLIMANET E PEDE-SE ,,,,,,qe jane me keq se kauret e ps-se,,,,,,,,jane udabashe,,,,,,,,bashke me ty ………..!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*