Gjinushi në Fier: E kërkojmë votën jashtë grupimit të majtë

May 18, 2015 16:40

Gjinushi në Fier: E kërkojmë votën jashtë grupimit të majtë

­Kryetari i Partisë Social Demokrate Skënder Gjinushi prezantoi sot kandidatin për Fierin Albert Çaçi.

“Këtë 21 qershor Fieri do kthehet në bastion të PSD-­së. Uroj një rilindje social­demokrate. E kërkojmë votën jashtë grupit të majtë. PSD nuk ka si qëllim të humbasë e majta, por ta forcojë atë.

Aty ku PSD s’ka kandidatë do mbështesim të majtën. Albert Çaçi është njeriu që i duhet Fierit”­, u shpreh Gjinushi.

May 18, 2015 16:40
Komento

6 Komente

 1. Zoro May 18, 17:11

  E kerkon voten jasht te majtes ?! Po lopet qe ka shperndare Dritan Prifti jane te te majtet apo te djathtet dhe shoket e atij ish deputetit Caci jane te djathte ?
  Gjinush per ta marre Fierin nuk e merr dot, po do lozesh me voten “per inat te sime vjerre po fle me mullixhiun”. desha te thosha me Saliun.

  Reply to this comment
 2. lato May 18, 17:32

  Djegja e nje figure intelektuale,qe i ka qendruar besnik te majtes ne castet me te veshtira,si Skender Gjinushi,ka qene nje sindrome e Nanos dhe Berishes ne keto 25 vjet rrumpallokraci.Kjo tregon qe aktoret e Katovices, Alia,Nano, Berisha,Godo, e kane pasur dhe e kane pengese ne rrugen e tyre te rrumpallizimit Skender Gjinushin.Nuk ndryushon prej tyre edhe Edi Rama.Vetem nje kryeminister si Skender Gjinushi mund ta dergonte prapa hekurave bishen e Vicidolit.

  Reply to this comment
 3. TJ May 18, 17:37

  Profesor Gjinushi! Po e “dhisni “punen tani per pleqeri! Dhe kjo nuk ju nderon! Shtriji kembet sa ke jorganin! Nuk eshte e drejte qe Rama ju la prapa deres! Por edhe juve duhet ta kuptoni se Meta eshte me i forte se ju!

  Reply to this comment
 4. Arben May 18, 18:03

  ALBERT CACI ESHTE ME I MIRI NGA TE TRE KANDIDATET E FIERIT.

  Reply to this comment
 5. feniks May 18, 18:07

  Gjinush!
  Ne Shkoder thone:
  -“TE DREJTE KE,POR …..NUK TE TAKON”!!
  Jetojme ne KAPITALIZEM,o Gjinush dhe nuk kane me shume vlere IDEALIZMAT e tua se sa MAFIOZLLIQET e Ilir Metes!

  Reply to this comment
 6. shen LLuka May 18, 18:50

  Gjinushi avash avash po behet si Baba Taku. Vjen dhe pleqnia e do se do.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim