Gjiri i Jalës po transformohet, Rama publikon foton

February 10, 2018 09:15

Gjiri i Jalës po transformohet, Rama publikon foton

Kryeministri Rama ka uruar ndjekësit e tij në Facebook me një pamje të punimeve që po kryhen në gjirin e Jalës, të cilën ai e cilëson si “perla joniane”.

“MIRËMËNGJES  dhe me këtë pamje nga perla joniane e gjirit të Jalës që po transformohet cilësisht në prag të sezonit të ri turistik, ju uroj një fundjavë të mbarë 🌹”, shkruan Edi Rama.

o.j/dita

February 10, 2018 09:15
Komento

6 Komente

 1. SS February 10, 09:36

  E DHIEN EDHE JALEN ME DOREN SUNITE…….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. AVDULI QE TA NGULI February 10, 12:02

  ke te drejt duhet ti ja linin motres tende

  Reply to this comment
 3. Ekonomist February 10, 12:30

  O gazeta DITA sa shfaqni kete Ram kok bolen duke u mburrur kot si gjeli maje plehut me Gjirin e Jales, merrni mundimin dhe botoni lajmin se Qeveria e ketij Ram kok boles humbi ne Gjygjin nderkombetar te arbitrazhit ne Paris kunder Bankers Petrolium!
  Tani Qeveria Rama i detyrohet Bankers Petrolium plot 57 milion Dollare.
  Ta gezoje Shqiperia kete Kryeminister debil qe lavderohet aq sa i mungon njohuria ekonomike.

  Reply to this comment
 4. suma February 10, 12:54

  pse te dogji ty avdul aga mos te dogji gje suma???

  Reply to this comment
 5. Juristi February 10, 13:40

  Me qe je ekonomist e njeh mire gjendjen ne sektorin e naftes Berisha me hajduterine e tij e krijoi kete situate Qe te rilind sigurisht qe ka kosto Eshte per te ardhur keq per ate qe ndodh por kur shkaktaret nuk ndeshkohen eshte dhe me keq Kjo duhet te te shqetesoj edhe ty ekonomist . Bankers ishte perzgjedhje e qellimshme e gabuar

  Reply to this comment
 6. Adih February 10, 17:39

  O kryeminister Rama ,te kemi zgjedhur te zbatosh ligjin ,si per vjedhjet , e konkretisht te truallit . Nje pyetje kishja per te bere ,ne vendin me te mire te Jales ,qe shikon nga veriu i saj ,kush e ka ndertuar ato disa hotele tre kateshe ,ku nata eshte per person 200 euro ,dhe ku nismetaret e rinj ,vijne me autobuza nga te gjithe fshatrat e qytetet e vendit ,komplet gratis ,fjetje ,ngrenje dhe udhetimin , ,bythlepires adolishente ,fukarenj se LSI shkojne atje , qe neser te votojne Lesh e Line ,per te siguruar ndonje vend pune ,e ndoshta te pa merituar .,kush i ka ndertuar ne toke te vjedhur ,duhet te pronencohesh ,je i detyruar o Rame se je drejtori i pegjitheshem i gjithe teritorit shqiptar ,ku eshte kryeministri ,qe ti e di me mire se ne kete rol. . Presim pergjigje dhe leri reklamat , e mos e fut koken si struci poshte reres , se fortuna do te bjeri mbi ty neser ,kur te cohen pronaret e ketij trualli ,e te fitojne milionat ne euro kunder shtetit shqiptar ne Strasbourg . Mos te rreje mendja qe ,keto miliona ne euro do paguajme ne te ndershmit e fukarenj me taksat tona , qe skemi vjedhur as edhe nje gje .Si deri me sot ,mjaft nuk mban me uje pilafi ! Ka shkuar thika ne palce popullit.!!.Kujdes ,o anti prone ,mblidh ment e kokes .Zbato ligjin ,bej punen qe te takon e mos e thello gropen e zeze dhe po shkaterron ekonomine shqiptare dhe po ndihmon me kokfortesi , si patishah mafjen e bregdetin, te lidhur koke e kembe me pushtetin .Po te keshilloj ,do me kujtosh nje dite ,dhe pos sme degjove ,te them, do maresh vehten ne qafe .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim