Gjiri i Lalëzit, aksident me vdekje, humb jetën 27- vjeçarja

February 25, 2016 21:24

Gjiri i Lalëzit, aksident me vdekje, humb jetën 27- vjeçarja

Një 27- vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti, ndërsa një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit-Maminaz, në fshatin Rubjekë.

Sipas burimeve policore mësohet se ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të Durrësit shtetasja M.F, ndërsa ka mbetur i plagosur rëndë personi me iniciale A.I , 30 – vjeç, banues në Tiranë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se mjeti tip Citroen, me targa AA 887 EE është përplasur me murin e një avllie, ku nga hetimet paraprake dyshohet se viktima ka qenë drejtuesja e mjetit.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, të cilët po punojnë për zbulimin e shkaqeve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

February 25, 2016 21:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*