Gjirokastër, kapen 145 kg hashash

Redaksia Online February 12, 2013 09:20

Gjirokastër, kapen 145 kg hashash

Një sasi e madhe hashashi u bllokua mëngjesin e sotëm në Gjirokastër. 145 kg hashash janë kapur nga policia në fshatin Grehot, ndërsa një person u shpall në kërkim. Uniformat blu bëjnë të ditur se lënda u gjet në automjetin tip “Ford”, me targa AT 043 MK. Mësohet se droga vinte nga Lazarati dhe kishte destinacion Italinë. Transportuesi i saj është shpallur në kërkim nga policia.

Redaksia Online February 12, 2013 09:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*