Gjosha: Nuk duhet të humbasim kohë, të miratohet reforma në drejtësi

June 9, 2016 10:25

Gjosha: Nuk duhet të humbasim kohë, të miratohet reforma në drejtësi

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha deklaroi në Komitetin e Stabilizim Asociimit Shqipëri-BE se “reforma në drejtësi është e nevojshme për vendin dhe për qytetarët tanë”.

“Shqipëria nuk ka kohë për të humbur. Vendit i duhet reforma dhe ajo duhet të finalizohet sa më shpejt”, shtoi Gjosha.

 

June 9, 2016 10:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim