Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg Emiljano Shullazin

April 20, 2016 09:51

Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg Emiljano Shullazin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën “arrest me burg” për Emiljano Shullazin.

Seanca gjyqësore ndaj tij ka nisur në orën 8: 30 nën masa të forta sigurie, ndërsa është zhvilluar pa praninë e mediave.

Emiljano Shullazi akuzohet për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal e më pas gjobëvënie, trafik droge, shkatërrim prone me eksploziv, kanosje për shkak të detyrës dhe armëmbajtje pa leje.

12991865_1147601218608058_93994433_o 13054559_1147601221941391_708041030_o 13072052_1147601231941390_740806068_o 13073133_1147601228608057_116006650_o

April 20, 2016 09:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*