Gjykata e Tiranës jep masën për Alban Hoxhën

November 27, 2018 10:49

Gjykata e Tiranës jep masën për Alban Hoxhën

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje” për portierin e Partizanit, Alban Hoxha.

Portieri i njohur u arrestua tre ditë më parë nga Policia e Tiranës.

Futbollisti i klubit kryeqytetas u kap teksa drejtonte mjetin e tij në gjendje të dehur dhe kishte kaluar masën 0.51 mg/l.

Alban Hoxha duhet të paraqitet dy herë në muaj në prokurori.

l.h/ dita

November 27, 2018 10:49
Komento

2 Komente

 1. Mark U.K November 27, 17:13

  Edhe hoxhe e me ken pishem!Ju lumt Edi Rama e tregove vetin.

  Reply to this comment
 2. enter"" November 27, 17:25

  Dhe jo pezullim patente??????
  Atehere ky qenka nje precedent.
  Cdo kush qe kapet me kete mase alkoli duhet te marre te njejtin denim si prtieri.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*